KAR Gibi Beyaz, ÇELİK kadar Güvenilir.

 

Kuruluşumuz 1969 yılında İstanbul / Kağıthane’de 100 m2 bir tesiste tekstil ürünleri yıkama hizmeti vermeye başlamıştır. Bugün, belirlemiş olduğu hedef ve amaçlarına ulaşan, sektörde her zaman bir adım önde giderek marka haline gelen KARÇELİK tartışmasız lider kuruluş olmuştur.

2004 yılında yapmış olduğumuz yatırım hamlesiyle tesislerini 1500 m2 kapalı olmak üzere 1800 m2 alana taşımıştır.Her gün gelişen teknolojiyi yakından takip eden kuruluşumuz makine parkurlarını tam otomatik makinelerle yenileyerek bir satte 1155 Kg kuru çamaşır yıkayarak günlük yıkama kapasitesini 27.720 Kg’a yükseltmiştir.

Tekstil yıkama sektöründe müşteri memnuniyetine odaklı hizmet anlayışı ile çalışan kuruluşumuz edinmiş olduğu bilgi ve tecrübesi ile en iyi kaliteyi yakalamıştır.Konaklama ve hizmet sektörü içerisindeki müşterilerine, kurmuş olduğu lojistik servis ağı ile profesyonel destek sağlayarak en iyi hizmeti en kısa sürede vermeye taahhüt etmekteyiz.

Ülkemizde sürekli artış gözlenen konaklama ve hizmet sektörü içerisindeki müşterilerimizin yanında olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Çünki biz sizlerden biriyiz ve her zaman yanınızdayız…

 
 
 
 

Vizyonumuz

 
  Vicdani etik ve ilkelerden ödün vermeden açık, dürüst..  
 

Misyonumuz

 
  Tecrübe ve birikimlerimizi gelecek nesillere taşıyan..  
 

Hizmet Satın Alma

 
  Hizmet sektörü içerisindeki değerli kuruluşlarımız…  
 

Makina Parkuru

 
  Yeni Makinalarımızla Otomosyon Makina Parkuru..