Yıkama Makinalarımız

 
 

* Makinelerimiz 30,50,60,80 ve 120 kg yükleme ve bir kerede 1000 Kg çamaşır yıkama kapasitesine sahiptir.

* Tüm yıkama makinelerimiz; su alma, su boşaltma, kimyasal alma, sıkma ve diğer makine üzerindeki mikroişlemci kontrol paneli sayesinde otomatik olarak çalışmaktadır.

* Yıkama, dağıtma, yavaş sıkma gibi işlemler yine makine üzerinde bulunan alternatif akım motoru hız kontrol ünitesi sayesinde ayarlanmaktadır.Makinelerin tüm işlemleri otomatik olarak yıkanmaktadır

* Ekran paneli üzerinde üzerinde, uygulanan programın no’su programın adı,su sıcaklığı,kalan zaman,kullanılan zaman ve makinede oluşabilecek hata ve arızalar izlenebilmektedir.

* Makinelerimiz buhar ısıtma sistemine sahiptir.

* Kuruluşumuza özel olarak hazırlanmış makinelerde elektronik bilgisayar 31 adet sabit ve 10 adet özel hazırlanmış programlı bir bilgisayar sistemi bulunmaktadır.

* Makinelerimizin iç ve dış tamburları, kapak kilit sistemi ve tüm dış gövdesi uygun kalınlıkta 304 kalite paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır.

* Makinelerimizin su giriş tesisatları ve buhar giriş tesisatları üzerinde tortu, cüruf ve pisliklerin geçmesini engelleyecek şekilde pislik tutucu bulunmaktadır.

* Makinelerimizin iç tambur ölçüleri çapı 1320mm , derinlik 590mm , yıkama hızı 34 devir/dk , dağıtma hızı 49 devir/ dk , yavaş sıkma devri 340 devir/dk , hızlı sıkma devri 639 devir/dk dır.

* Makinelerimizin tamamı T.S.E.K uygunluk belgesine sahiptir.

* Üretici firmamız AQAP 120 (Nato Kalite Güvence Gerekleri) belgesine sahiptir.

 
 
 

Makina Parkuru

 
  Geri Dön..